Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб-Нд: Вихідний

Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик
Додайте товари до кошика

Відгуки про магазин

5.0
194 відгуки
Сортування:
Дуже задоволена саджанцями півоновидної троянди!Саджанці прийшли міцні,здорові,з добре розвиненою кореневою системою.Упаковка акуратна,все доїхало в ідеальному стані. Видно,що рослини вирощені з любов'ю та турботою.Щиро дякую за якісний посадковий матеріал та відповідальне ставлення до своєї справи. Однозначно рекомендую!
Відповісти
Щиро дякую за отримані саджанці рододендронів. Саджанці якісні, здорові! Бажаю працівникам магазину міцного здоров'я та наснаги!
Відповісти
Не перший рік користуюся послугами цього магазину. Завжди привітні, терплячі, дають слушні поради щодо вибору рослин для регіону рекомендують засоби по догляду. Всі рослини, які купувала, доходили неушкодженими завдяки гарному пакуванню, відпрвідабть сорту та гарно приживаються.
Відповісти
Отримала саджанці сливи та троянд. Все в гарному стані. Дуже задоволена. Купую саджанці не перший рік. Дуже грамотний та відповідальний продавець. Рекомендую
Відповісти
Отримали посилку сьогодні,добротно упакована,саджанці в доброму стані,чекаємо на врожай
Відповісти
Замовляла лохину. Отримала рослини швидко, гарно запаковані. Це вже друге моє замовлення, минулого року саджанці були чудові, гарно прийнялися! Бажаю процвітання!
Відповісти
Замовляла саджанці дерев і залишилася задоволена. Дерева прийшли гарно запаковані і самі стебла міцні та гарне коріння. Продавець відповідальний, рекомендую.
Відповісти
Дуже гарні саджанці одержала Всім рекомендую Не пожалієте!
Відповісти
Отримала саджанці .Все супер.Гарно опановано ,підписано.
Бажаю гарного продажу!
Відповісти
Добрий день.Отримала посилочку.Все супер.Саджанці гарно опановані і підписані.
Бажаю гарного продажу і відповідальних покупців.
Відповісти
Добрий вечір.
Дякуємо. Отримали саджанці:
Дуже гарні, рівненькі, коренева система гарно розвинута. Запаковані так, щоб не постраждали при пересилці, щоб не поламались і добре доїхали до покупця
Купуємо у вас не перший раз і дуже задоволені.
Лохина ваша росте 2-й рік, в цьому році дала гарний врожай.
Рекомендуємо поставщика!
Відповісти
Хочу подякувати за чудесні і гарненькі саджанці 💓Дуже гарна якість і саджанців і доставки 💓Добробуту та процвітання Вам 💓
Відповісти
Дуже задоволена отриманими саджанцями! Посилка прийшла швидко, рослини були ретельно запаковані — коріння вологе, без пошкоджень. Саджанці персика міцні, з гарно розвиненою кореневою системою, а лохина — з живими бруньками та здоровим листям. Видно, що матеріал якісний і доглянутий. Дякую за відповідальне ставлення до клієнтів і гарну якість посадкового матеріалу! Обов’язково замовлятиму ще. 🌱
Відповісти
Дякую,Вам пане Андрію за Вашу працю,замовляю неперший раз ,задоволенашикарна кореннева,
Відповісти
Дякую за хорошій сажанці дерев!
Відповісти
Замовляла троянди прийшли швидко і гарні задоволена
Відповісти
Доброго вечора замовляла лохину,отримала саджанці чудові.Єдині незручності напутали з адресою прийшлось робити переадресацію,хотя я два рази повторила Криворізький район,а відправили на Кропивницький
Відповісти
Заказувала рододидрони ,прийшли доволі бистрої, дуже задоволина
Відповісти
Доброго вечора. Замовляла саджанці троянд. Гарно упаковані і швидка доставка. Дуже задоволена трояндами. Успіхів у роботі,процвітання і вдячних клієнтів. Рекомендую!
Відповісти
Доброго дня. Замовляла саджанці троянд. Дуже задоволена трояндами. Гарно упаковані і швидка доставка. Рекомендую продавця.
Відповісти
Показати ще 20 відгуків