Приветствуем вас на нашем сайте “Сад Дома”


Розплідник “Сад Дома”
спеціалізується на вирощуванні та продажу саджанців горіхоплодних, плодових, ягідних та декоративних рослин для відкритого ґрунту. У нас ви можете знайти якісні саджанці за доступними цінами.
Всі сорти які представлені на нашому сайті є у наявності та відповідають сортності.

Почему стоит покупать у нас:

– Ми самі вирощуємо саджанці та гарантуємо їх якість
– У нас гнучка цінова політика
– Постійні акції та знижки
– Зручний каталог товарів
– Кваліфікована консультація та підбір
– Є можливість заміни та обміну
– Якісна упаковка
– Швидка доставка
– Індивідуальний підхід до кожного клієнта
– Гарантуємо сортність
– Є безліч способів оплати та доставки


Гарантии

Купуючи саджанці в розпліднику “Сад Дома” покупець може бути впевнений у високій якості посадкового матеріалу. Багаторічний досвід вирощування дозволяє гарантувати високе приживання саджанців. Ми контролюємо якість на всіх етапах виробництва, починаючи від висадки якісної підщепи, акулювання, зростання, викопування до упаковки та відправки замовнику.

Всі саджанці в нашому розпліднику добре доглянуті під час зростання, проходять своєчасну обробку від хвороб та шкідників, правильно сформовані. Для відправки клієнту відбираються саджанці лише першого сорту з відмінним коренем. Копка відбувається тільки після оформлення замовлення, що гарантує свіжість і приживаність.

Займаючись вирощуванням самостійно, ми можемо гарантувати відповідність сорту та виду. т.е. покупець може бути впевнений у тому, що отримав саме той товар, який вибрав у нашому магазині.

Працюємо як оптово, так і в роздріб. Для оптових покупців є система знижок. Якщо виникло питання чи потрібна консультація, пиши/дзвони нам:

Тел. +38 066 776 43 48
Тел. +38 098 234 01 09
Пошта: zakazsaddoma@gmail.com

Є можливість роботи по дропшипінгу (тел. 066 776 43 48).