Інтернет-магазин https://sad-doma.in.ua/ (далі Продавець з одного боку та замовник товарів (далі – Покупець) з іншого боку зобов’язуються дотримуватись умов цієї Угоди.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

1.1. Реєструючись та/або оформлюючи замовлення на сайті sad-doma.in.ua Покупець погоджується зі справжніми умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених на нашому сайті. Продавець залишає за собою право використовувати дану інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продаж товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, розсилання клієнтам).

1.3. Реєструючись на сайті sad-doma.in.ua, Покупець погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

1.4. В результаті реєстрації Покупець отримує логін та пароль, за безпеку яких несе відповідальність. Покупець також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном та паролем на сайті sad-doma.in.ua. У разі втрати реєстраційних даних Покупець зобов’язується повідомити про це нам.

1.5. Покупець має право запросити, змінити чи видалити свої персональні дані. Для цього Покупцеві необхідно заявити відповідну вимогу, направивши її на відповідну контактну адресу, вказану на сайті, або зателефонувавши за телефоном, вказаним на sad-doma.in.ua, якщо іншого самостійного способу запиту, зміни або видалення персональних даних не передбачено технічними можливостями сайту.

2. ПРИЙОМ ТА ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту sad-doma.in.ua, а також по телефону, вказаному на сайті.

2.2. Якщо замовлення зроблено за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п’ятниця з 9.00-18.00), представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення протягом години. Якщо замовлення зроблено в неробочий час, у вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв’яжеться з Покупцем у найближчий робочий час.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийнято автоматичною системою управління замовленнями та незабаром з ним зв’яжеться представник Інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, та уточнення умов оплати та доставки.

2.4. Замовлення не вважається оформленим (тільки для оплати готівкою), якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику Інтернет-магазину за телефоном (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі).

3. ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупці регламентуються розділом «доставка та оплата».

3.2. Покупець розуміє про можливість виникнення ситуації, за якої на доставку потрібно більше 3 робочих днів (відсутність вільних машин, що доставляють замовлення Інтернет-магазину, та ін.) або доставка взагалі тимчасово неможлива. При цьому Продавець не приймає на себе жодних зобов’язань щодо відшкодування будь-яких збитків Покупця, пов’язаних із невчасним постачанням замовлення. Якщо Покупця не влаштовують строки постачання, він має право відмовитись від замовлення.

4. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

4.1. Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Покупець має право на обмін Товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня покупки, якщо більш тривалий термін не оголошений Продавцем. Покупець має право на обмін Товару з урахуванням положень законодавства про підстави та перелік Товарів, які не підлягають обміну (поверненню).

4.2. Якщо Покупець має намір повернути Товар, таке повернення здійснюється відповідно до розділу Сайту «Повернення» з урахуванням правил та умов перевізника або кур’єра, що діють на території України або на території іншої країни відповідно до місця здійснення Товару.

4.3. У разі наявності хоча б одного з перерахованих недоліків, Покупець зобов’язаний зафіксувати їх у складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем та особою, яка здійснила доставку Товару або Продавцем. За можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня Покупець зобов’язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки та домовитись про заміну Товару, заповнивши при цьому рекламаційну форму на повернення Товару.
4.4. Сторони погодили, що в разі недотримання обов’язкових вимог зазначеної процедури визнається отримання Покупцем Товару в належному стані — без будь-яких механічних пошкоджень та повної комплектності.

5. УМОВИ УГОДИ

5.1. Продавець залишає за собою право змінювати умови цієї Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді Продавець зобов’язується попередити Покупця електронною поштою, а Покупець не заперечує отримувати від Інтернет магазину повідомлення такого роду.

5.2. Продавець повинен надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

6. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Продавець у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. Продавець за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник унаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

7. РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ

Виконавець: Фізична особа/продавець КОВАЛЬЧУК АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
Контактний телефон: +38 (068) 946-18-41