У чому користь лохини? – Сад Дома
У чому користь лохини?
0

Лохина – смачна та корисна ягода, яку легко можна вирощувати у садку. В ній великий комплекс поживних речовин та вітамінів. Які надають загальну зміцнюючи дію на організм.

І сьогодні розкажемо чим саме корисна ця рослина:

1. Лохина ефективна при лікуванні цукрового діабету

Люди із цією хворобою, часто мають проблеми із артеріальним тиском. Так як високий вміст цукру у крові пошкоджує судини із середини. І антоціани що містяться у лохині підвищують еластичність судин, а також перешкоджають утворенню атеросклерозних бляшок. У ягоди низький глікемічний індекс — 36. Тому хворим на діабет рекомендують з’їдати в день близько 200-300 г ягід. З таким раціоном артеріальний тиск через місяць може знизитися мінімум на 5 одиниць.

2. Покращує роботу серцево-судинної системи

За це відповідають калій, вітамін С та інші антиоксиданти. Вони зміцнюють стінки судин, запобігають розвитку аритмії та ішемічної хвороби серця.

3. Сприяє травленню

Клітковина нормалізує мікрофлору кишечника, виводить з організму холестерин, токсини і канцерогени, підсилює вироблення жовчі. У складі міститься пектин — розчинний вид харчової клітковини, яка активізує перистальтику кишечника.

4. Живить організм вологою

У спеку жменю ягід цілком може замінити склянка води.

5. Уповільнює процеси старіння

Антиоксиданти покращують пам’ять і увагу, знижують ризик розвитку хвороби Альцгеймера та інсульту, підтримують у хорошому стані шкіру обличчя.

6. Зміцнює імунітет

Вітамін С — один з головних елементів що міститься у ягодах лохини. Це природній антиоксидант що має протизапальну дію та сприяє засвоєню заліза. Він впливає на поліпшення еластичність судин та стану шкіри.

 

0

Вверх

X