Посадка Лохини – Сад Дома
Посадка Лохини
0

Якщо ви вирішили вирощувати лохину у своєму саду, виділіть для неї сонячне, але захищене від вітру місце, і не намагайтеся сховати її в тіні – ягід буде мало, і їх смак вам не сподобається. Поставтеся серйозно до вибору ґрунту для лохини, оскільки рости вона може тільки на кислих ґрунтах – оптимальний водневий показник для неї рН 3,5-4,5. Крім того, дуже бажано, щоб ділянка, на якій ви посадите лохину, кілька років знаходилася під пором: лохина не терпить попередників. Отже, на сонячному тихому місці з добре дренованим торф’яно-піщаним або торф’яно-суглинистим ґрунтом лохина продемонструє вам свої найкращі якості. Якщо у вашому саду немає ділянки з ґрунтом, який буде до смаку лохини, не засмучуйтесь, його можна створити рукотворно.

 

Посадка Голубики:

Краще купувати саджанці із закритою кореневою системою – в горщиках або в контейнерах, але не можна просто перевалити їх з ємності в яму, тому що крихкі коріння лохини самі по собі не розгорнуться в грунті, і рослина не зможе розвиватися повноцінно. Перед тим, як садити лохину, опустіть контейнер із саджанцем на чверть години у воду, потім дістаньте саджанець із контейнера і постарайтеся обережно розім’яти земляну грудку і розправити коріння лохини.

Посадка лохини, як і лохини звичайної, передується риттям ям розміром 60х60 і глибиною в півметра на відстані півметра один від одного для низькорослих сортів, одного метра для середньорослих сортів і 120 см для високорослих сортів. Між рядами дистанція має бути від трьох до трьох з половиною метрів. Стінки та дно ями бажано розпушити, щоб вони могли пропускати до коріння повітря. Потім необхідно створити в ямі кислий субстрат, щоб лохина розвивалася нормально – покладіть на дно верховий торф, змішаний з тирсою, хвоєю та піском, додайте туди для окислення ґрунту 50 г сірки, ретельно все перемішайте і ущільніть.

Порядок посадки лохини не залежить від пори року, і він описаний у попередньому розділі, проте після осінньої посадки потрібно видалити секатором у саджанця першого року життя всі слабкі гілки, а розвинені бажано вкоротити наполовину. Якщо саджанцю більше двох років, обрізка після посадки не провадиться.

Каталог із товарами:
https://sad-doma.in.ua/?product_cat=sezhenczy-golubiki

0

Вверх

X