Особливості догляду за мітловидними гортензіями – Сад Дома
Особливості догляду за мітловидними гортензіями
0

Мітловидні гортензії  надають перевагу напівтіні, хоча чудово ростуть і під сонцем, у цьому випадку потрібно слідкувати за поливом.  Однак від впливу прямих сонячних променів суцвіття можуть бути дрібнішими, їх колір – не таким яскравим, а тривалість цвітіння скорочується. Тому найкраще таку рослину висаджувати під ажурну тінь. Це забезпечить довге та рясне цвітіння.

Гортензія любить родючу зволожений грунт, але щоб не було застою вологи!
Грунт не повинен пересихати, але й надлишок вологи допускати не можна. Інакше це може призвести до гниття корінців та різних захворювань. Землю під висадженою рослиною слід мульчувати. Це дозволить не лише зберегти вологу, а й підкислити ґрунт, створити бар’єр для шкідників, здатних завдати шкоди корінням. Зазвичай для мульчування застосовують хвою, торішнє листя, кору дерев або торф.

Протягом сезону вегетації виділяють три основних періоди підживлення. Навесні це потрібно встигнути зробити до розпускання бруньок, влітку – під час бутонізації та цвітіння, а восени – після завершення цвітіння. Перед застосуванням добрив слід обов’язково ознайомитись з інструкцією виробника, інакше рослині можна нашкодити.

Гортензія мітловидна добре росте і цвіте на кислих та слабокислих ґрунтах. Оптимальний показник кислотності – pH 6-7.

Обрізка для гортензії волоті обов’язкова. Кількість суцвіть, а також їх розмір закладаються саме обрізанням, що формує. Санітарну обрізку краще робити восени: видалити пошкоджені та сухі стебла, а також пагони, що ростуть у неправильному напрямку. Формуючу обріза проводиться навесні, поки бруньки не прокинулися.

0

Вверх

X