*Зворотня доставка товарів оплачується покупцем або компанією, залежно від причин повернення.

 

Здійснюємо доставку по всій території України перевізником Нова Пошта. Вартість доставки згідно з тарифами перевізника.

 

Дорогі покупці! Просимо звернути свою увагу на те, що відповідно Закону України “Про захист прав споживачів” та ст. 707 Цивільного кодексу України рослини не підлягають обміну або поверненню:
– Оскільки квіти відносяться до товарів швидко псуються, очевидно, що зберегти їх товарний вигляд або властивості можна тільки в спеціальних умовах.

 

Незважаючи на те, що фактично вся продукція, що доставляється, не підлягає поверненню або обміну відповідно до чинного законодавства України – повернення, обміни компанія робить за власною ініціативою, залишаючи за собою право у відмові на повернення або обмін.

 

Скарга на замовлення може бути прийнята до розгляду, якщо вона подана протягом доби (24 години) з моменту отримання замовлення.

 

Ми надаємо гарантію на всі товари протягом 14 днів після покупки (згідно із законодавством України). Але якщо у Вас виникла складна обставина з товарами із замовлення вже після цього терміну – будь ласка, зверніться до нас і ми спробуємо вирішити питання на Вашу користь. Ми зацікавлені в отриманні Вами хорошого результату, тому якщо посадковий матеріал викликав коливання, необхідно відразу звернутися до нас для негайного вирішення питання.

 

Умови отримання відшкодування якщо Ви не задоволені товарами у своєму замовленні Деякі з умов, які можуть спричинити компенсацію: Якість придбаного посадкового матеріалу саджанці незадовільна (суха, надламана, з наявністю видимих пошкоджень). Звернення було складено протягом 14 днів з дня отримання замовлення. Посилка була отримана у відділенні транспортної компанії не надалі, ніж за 3 дні після прибуття. Для отримання додаткової інформації, або якщо у Вас є інші питання, дзвоніть нам:
+38 098 234 01 09
+38 066 776 43 48