Розплідник “Сад Дома” спеціалізується на вирощуванні та продажу саджанців горіхоплодних, плодових, ягідних та декоративних рослин для відкритого ґрунту. У нас ви можете знайти якісні саджанці за доступними цінами.
Всі сорти які представлені на нашому сайті є у наявності та відповідають сортності.

Чому варто купувати у нас:

– Ми самі вирощуємо саджанці та гарантуємо їх якість
– У нас гнучка цінова політика
– Постійні акції та знижки
– Зручний каталог товарів
– Кваліфікована консультація та підбір
– Є можливість заміни та обміну
– Якісна упаковка
– Швидка доставка
– Індивідуальний підхід до кожного клієнта
– Гарантуємо сортність
– Є безліч способів оплати та доставки

Гарантії

Купуючи саджанці в розпліднику “Сад Дома” покупець може бути впевнений у високій якості посадкового матеріалу. Багаторічний досвід вирощування дозволяє гарантувати 100% приживання. Ми контролюємо якість на всіх етапах виробництва, починаючи від висадки якісної підщепи, акулювання, зростання, викопування до упаковки та відправки замовнику.

Всі саджанці в нашому розпліднику добре доглянуті під час зростання, проходять своєчасну обробку від хвороб та шкідників, правильно сформовані. Для відправки клієнту відбираються саджанці лише першого сорту з відмінним коренем. Копка відбувається тільки після оформлення замовлення, що гарантує свіжість і приживаність.

Займаючись вирощуванням самостійно, ми можемо гарантувати відповідність сорту та виду. т.е. покупець може бути впевнений у тому, що отримав саме той товар, який вибрав у нашому магазині.

Працюємо як оптово, так і в роздріб. Для оптових покупців є система знижок. Якщо виникло питання чи потрібна консультація, пиши/дзвони нам:

Тел. +38 066 776 43 48
Тел. +38 098 234 01 09
Пошта: zakazsaddoma@gmail.com

Є можливість роботи по дропшипінгу (тел. 066 776 43 48).